Miesięczna odpłatność PDF Drukuj Email

ZAKAZ ODWIEDZIN W DPS DO ODWOŁANIA

wg Decyzji Podkarpackiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego z dn. 05.03.2020 r.

Sprawy dotyczące skierowań do DPS prosimy konsultować telefonicznie!

 

Informacje o przetwarzaniu danych

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1) informuje się, iż:

  • Podanie danych osobowych jest wymogiem obligatoryjnym, wynikającym z obowiązku realizacji przez DPS zadania publicznego.

Inspektor Danych Osobowych: Małgorzata Stachura, kontakt mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Monitoring w DPS

W związku z pozyskiwaniem danych osobowych (wizerunek), informujemy, że administratorem zarejestrowanych w systemie monitoringu wizyjnego Pani/Pana danych jest Dom Pomocy Społecznej im. Józefa Żurawia w Brzóżie Królewskiej z siedzibą 37-307 Brzóza Królewska 678.

Monitoring wizyjny obejmuje place zewnętrzne DPS oraz korytarze wewnątrz budynku na każdej kondygnacji i stosowany jest w celu zapewnienia bezpieczeństwa osób i ochrony mienia zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Nagrania z monitoringu wizyjnego mogą zostać udostępnione organom ścigania, w przypadku uprawnionego żądania wynikającego z zakresu działania takiego organu.

Nagrania z monitoringu wizyjnego przechowywane będą przez okres 11 dni i po tym czasie zostaną zapisane nowymi nagraniami.

Osoba zarejestrowana przez system monitoringu wizyjnego ma prawo do dostępu do danych osobowych oraz ograniczenia ich przetwarzania, jeżli wykaże faktyczny powód takiego ograniczenia.

Pozytywne rozpatrzenie sprzeciwu wobec przetwarzania danych w ramach monitoringu wizyjnego musi być zgodne z przepisami prawa, na podstawie których odbywa się przetwarzanie.

Osobie zarejestrowanej przez system monitoringu wizyjnego, w przypadku uznania, że dane osobowe w ramach tego systemu nie są przetwarzane w sposób prawidłowy przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

___________________________________________________________________________________________________

Nasz DPS w mediach: 

Audycja autorstwa pani Barbary Kozłowskiej wyemitowana przez Polskie Radio Rzeszów w dniu 19.11.2012r. w programie Podkarpackie skarby RPO.  Pobierz  >>Tutaj<< 

prr

 

 

 

Zgodnie z

Zarządzenie nr 6/2019 Starosty Leżajskiego z dnia 30 stycznia 2019 r. w sprawie ustalenia średniego miesięcznego kosztu utrzymania mieszkańca w Domu Pomocy Społecznej im. Józefa Żurawia w Brzózie Królewskiej w 2018 r. wynosi - 3 595 zł

 

W chwili obecnej nie posiadamy wolnych miejsc!

_____________________________________________